KONST / Litografier / Färglitografi 12861315
nr 1286 1315
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "Rådjuret". Signerad, numrerad 42/300. Motivet: 41x30cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:16:50
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold